X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Google SEO Hizmeti

SEO, yani arama motoru optimizasyonu dijital pazarlamanın önemli bir kanalını ifade ediyor. İnternetteki hizmet, ürün veya fikir sınıfındaki sitelerin hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlayan çalışma olarak da söylenilebilir. SEO ile mevcut sitenin bilinirliliğini sağlamak ve hedeflerini gerçekleştirecek stratejiler oluşturmak önem arz ediyor. Google algoritmaları baz alınarak hazırlanan strateji ve çalışma planları herhangi bir ceza ve Google filtresine takılmadan site için öngörülen hedeflere ulaşımı mümkün hale getiriyor.

Kapsamlı ve özgün SEO çalışması

Sitelerin kurulumundan sonra potansiyel kitlesine ulaşmasını sağlayacak yegane çalışmaların başında SEO geliyor. SEO açısından güçlü bir altyapı ve planlaması bulunmayan sitelerin dijital reklam kanalları üzerinden müşteri kitlesi kazanmaları oldukça maliyetli bir süreç anlamına geliyor. Organik arama sonuçları için elzem niteliğindeki SEO çalışmaları sayesinde potansiyel kitleye ulaşılması daha ucuz bir maliyetle gerçekleşiyor.

Firma ve kurumlar, SEO çalışmasının sunduğu bu avantaj nedeniyle; SEO danışmanlığı ve hizmetine oldukça önem gösteriyor. Ancak SEO stratejilerinin yanlış planlanması veya Google tarafından SPAM sayılayacak taktikler üzerinden kurgulanması kısa süreli başarıları getirse de netice itibariyle birtakım cezalara maruz kalınmasına neden oluyor. Bu gibi hadisata maruz kalmamak adına SEO çalışmalarını yapacak ekibin güncel SEO taktikleri üzerinden özgün ve Google dostu stratejiler hazırlaması önem ifade ediyor.

SEO çalışmasının sağladığı avantajlar nelerdir?

Arama motoru optimizasyonu gerçekleştirilen sitenin trafiğinin artması, müşteri kitlesinin büyümesi ve sadık kitle edinmesi gibi birçok avantaja sahip olacağını söylemek mümkündür. SEO ile sitenin kendi sektöründeki aramalarda birinci sayfada yer edinmesi öncelikli hedefler arasında bulunuyor. Bu hedefin gerçekleşmesi halinde ise, daha kaliteli bir trafiğin söz konusu anlamına geliyor. Yapılan araştırmalar neticesinde organik kanal üzerinden gelen trafiğin etkileşim oranları, diğer dijital pazarlama kanallarındaki etkileşimlerden çok daha yüksektir. Bu durum, SEO çalışmalarını her site için önemli kılan hassas noktalar arasında yer alıyor.

Marka bilinirliliği, prestij, imaj ve potansiyel müşterilere ulaşmak için SEO, uzun soluklu bir çözümü ifade eden; ancak sonuçları açısından da uzun vadeli yarar sağlayan bir dijital pazarlama kanalıdır. Uzman SEO mühendisleri tarafından hedeflerinize uygun şekilde planlanacak çalışmaların yapılmasını sağlamak için hemen irtibata geçin!

SEO Paketlerini Buradan inceleyebilirsiniz.


whatsapp
Top